Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Analizator Gazów MADUR GA - 40 T plus

Foto
Foto
GA - 40Tplus

 

Przenośny analizator gazów pracujący na bazie sensorów elektrochemicznych i sensorów pracujących na zasadzie absorpcji promieniowania podczerwonego. 

       Analizator GA-40Tplus skonstruowany został z myślą o wysoce zaawansowanym personelu serwisowym instalacji grzewczych różnej wielkości , instytutach badawczych wielu dziedzin przemysłu a także organów kontrolujących procesy spalania, poziomy emisji od małych do największych emitorów. Urządzenie posiada wbudowany dużej mocy kondycjoner gazów z 3 metrowym wężem ogrzewanym zintegrowanym z filtrem wstępnym ogrzewanym. Analizator może mierzyć do 9 różnych gazów (7 sensorów elektrochemicznych i 2 sensory IR do pomiaru CO2 i CH4).

       Wszystkie elementy, podzespoły analizatora przeznaczone są do długotrwałej pracy, często w ekstremalnie trudnych warunkach . Razem z wbudowanym kondycjonerem gazów, wejściami analogowymi, wyjściami analogowymi oraz solidnym oprogramowaniem do współpracy z PC użytkownik dostaje w swoje ręce potężne narzędzie badawcze do wielogodzinnych sesji pomiarowych.

        Przyrząd posiada aktualne świadectwo wzorcowania, wydane przez Akredytowane Laboratorium Wzorcujące, akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji, (PCA)

Aktualności
Certyfikat Firma wiarygodna finansowo

Firma ATMOTEST – Ryszard Giesa, Laboratorium Badawcze, Pracownia Analityczno – Badawcza Pozyskiwania i Obróbki Danych Pomiarowych uczestniczy w programie firm wiarygodnych finansowo. Posiada aktualny CERTYFIKAT w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.


Witamy na naszej stronie internetowej!

Firma ATMOTEST - Ryszard Giesa posiada Akredytację Polskiego Centrum Akredytacji, (PCA). 
Certyfikat Akredytacji nr: AB 1259.   


Wyróżnienie, które zobowiązuje.
Firma ATMOTEST - Ryszard Giesa z dniem 27 września 2011 uzyskała CERTYFIKAT RZETELNOŚCI - RZETELNA FIRMA.

 
Podstrony:  1  2 
 

 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.